اخبار

فیلم// دوازدهمین دوره رویداد فناورانه "اینوتکس" از فردا آغاز می‌شود پرشین طب

فیلم// دوازدهمین دوره رویداد فناورانه "اینوتکس" از فردا آغاز می‌شود پرشین طب

دوازدهمین دوره از اینوتکس ۲۰۲۳ از فردا آغاز می‌شود؛ این رویداد سعی کرده است که نقش‌آفرینان زیست‌بوم فناوری و نوآوری را در کنار یکدیگر جمع کند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، دوازدهمین دوره از اینوتکس از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد. تا امروز ۱۱ دوره از این رویداد در سال‌های گذشته برگزار شده است. سال گذشته بیش از ۴۰۰ شرکت در رویداد در بخش نمایشگاهی رویداد حضور داشتند. اینوتکس سعی کرده است که نقش‌آفرینان زیست‌بوم فناوری و نوآوری را در کنار یکدیگر جمع کند.

اگر به‌دنبال یک فرصت ۴روزه برای مذاکره رودررو با مؤثرترین نقش‌آفرینان در زیست‌بوم هستید اینتوکس با چندین هزار بازدیدکننده فرصت خوبی برای این امر است. اگر به‌دنبال جذب سرمایه یا به‌دنبال فرصتی برای سرمایه‌گذاری و به‌دنبال محتوای خوب در موضوعات مرتبط با کارآفرینی، زیست‌بوم نوآوری و فناوری و فناوری‌های روز و موضوعات حکمرانی در این حوزه هستید، اینوتکس، مجال بسیار مناسبی برای این بخش است.

اینوتکس 2023 ,

در اینوتکس ۲۰۲۳ سه بخش اصلی وجود دارد که یک بخش نمایشگاهی است که غرفه‌های متعدد در آنجا حضور دارند. بخش دوم رویدادهای جانبی است که تنوع قابل‌توجهی دارد و بهره‌برداری متنوعی را می‌شود از آن کرد. بخش سوم نیز بخش آن‌لاین است که از سال‌های گذشته شروع شده است و کماکان نیز غرفه‌داران و بازدیدکنندگان می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا