اخبار

فیلم| روایت جدید خواهر علی کریمی در زندان: علی به دنبال ویزای آمریکا بود! پرشین طب

فیلم| روایت جدید خواهر علی کریمی در زندان: علی به دنبال ویزای آمریکا بود! پرشین طب

لیلا کریمی که به دلیل سوء ‌استفاده‌های مالی برادرش علی کریمی در زندان به سر می‌برد، اطلاعات جدیدی از برادر معروف و براندازش داده که شنیدن آن درس‌آموز است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، خبرگزاری قوه قضاییه در اوایل هفته خبری منتشر کرد مبنی بر اینکه؛ دادستان تهران در بازدید هفتم اردیبهشت خود از ندامتگاه مرکزی زنان با حضور در بند محکومان مالی با خواهر یکی از فوتبالیست‌های معروف مواجه شد که در بند محکومان مالی زندان زنان تهران زندانی است.

این زندانی لیلا کریمی نام دارد و خواهر علی کریمی، فوتبالیست سابق کشورمان است که در اغتشاشات پاییز گذشته تلاش می‌کرد خود را مهره‌ای اپوزیسیون جمهوری اسلامی نشان دهد و البته اقدامات او در تحریک نوجوانان و جوانانی که روزگار طرفدار کریمی فوتبالیست بودند برای شرکت در اغتشاشات از اذهان مردم پاک نخواهد شد.

لیلا کریمی مقابل دوربین قوه قضاییه شرح حال خودش و اینکه اسیر سوء استفاده مالی برادرش قرار گرفته و به این دلیل زندگی وی و خانواده‌اش نابود شده را بیان کرده است. او در بخشی از این فیلم خطاب به برادرش می‌گوید: “اگر «زن، زندگی، آزادی» برایت مهم بود خواهر خودت را نجات می‌دادی.”

آنچه می‌بینید؛ فیلم کامل اظهارات لیلا کریمی است که با رضایت وی ضبط و برای انتشار تصویر او مجوزهای قضایی لازم اخذ شده است.

علی کریمی , قوه قضائیه ,

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا