اخبار

فیلم// رویداد بین‌‌المللی تأمین‌ مالی نوآوری و فناوری "فینوتکس" چیست؟ پرشین طب

فیلم// رویداد بین‌‌المللی تأمین‌ مالی نوآوری و فناوری "فینوتکس" چیست؟ پرشین طب

رویداد فناورانه “فینوتکس” هم‌گام با دوازدهمین رویداد بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس) در تاریخ ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ در محل پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، یکی از لازمه‌های اساسی برای توسعه محصولات فناورانه و نوآورانه، تجاری‌سازی آنها و رونق شرکت‌های دانش‌بنیان، ایجاد بسترها و زمینه‌های سرمایه‌گذاری است. بر همین اساس، معاونت علمی فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با هدف معرفی ظرفیت‌های تامین مالی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای رشد حداکثری تولیدات دانش‌بنیان و جذب منابع مالی جدید به عرصه اقتصاد دانش بنیان، اولین رویداد بین المللی تامین مالی نوآوری و فناوری را با عنوان اختصاری «فینوتکس» برگزار می‌کند.

هاشم آقازاده؛ دستیار معاون علمی رئیس جمهور و رئیس رویداد فینوتکس در نشست خبری این رویداد گفت: رویداد فناورانه “فینوتکس” هم‌گام با دوازدهمین رویداد بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس) در تاریخ ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ در محل پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.

محورهای رویداد فینوتکس

رویداد بین‌المللی تامین مالی نوآوری و فناوری (فینوتکس)، در نخستین دوره برگزاری خود، دارای بخش‌های اصلی و جانبی مختلفی است:

جشنواره معرفی و تجلیل از تأثیرگذارترین نهادهای تأمین مالی و سرمایه‌گذاری در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان

برگزاری پنل‌ها، سمینارها و کارگاه‌های آموزشی 

کافه سرمایه در قالب برگزاری جلسات B2B و همرسانی بین تیم‌های استارتاپی و سرمایه‌گذاران

استقرار میز مشاوران برای ارائه خدمات مشاوره تأمین مالی و سرمایه‌گذاری حوزه دانش‌بنیان 

برگزاری نمایشگاه اختصاصی نهادهای مالی و سرمایه‌گذاری

اینوتکس 2023 ,

آقازاده تصریح کرد:‌ در سال قبل بود که گردهمایی و رویدادی را تحت عنوان اینوتکس برگزار کردیم که سالانه برگزار شده که همه بازیگران این عرصه با یک هدف مشترک توسعه تعالی کشور و توسعه زیست بوم دانش‌بنیان کشور گرد هم آمدند. معاونت علمی و پارک فناوری پردیس به این نتیجه رسیدند که اولین رویداد بین‌المللی تامین نوآوری و مالی با عنوان فینوتکس را امسال برگزار کنند.

اینوتکس 2023 ,

آقازاده تصریح کرد: برای اینکه این رویداد را به شکل نظامند برگزار کنیم یک شورای سیاستگذاری انتخاب شد که رئیس شورا دکتر دهقانی معاون رئیس جمهور است که کمیته‌های مختلفی از جمله کمیته علمی، کمیته اجرایی، کمیته پشتیبانی و کمیته اطلاع‌رسانی برای این رویداد در نظر گرفته شد که ذیل این کمیته‌ها دبیرخانه‌های مختلفی در حال فعالیت هستند.

رویداد بین‌المللی تأمین مالی نوآوری و فناوری”فینوتکس” در نخستین دوره برگزاری خود، دارای بخش‌های اصلی و جانبی مختلفی است که از مهم‌ترین آنها می‌توان به جشنواره معرفی و تجلیل از تأثیرگذارترین نهادهای تأمین مالی و سرمایه‌گذاری در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان، برگزاری پنل‌ها، سمینارها، کارگاه‌های آموزشی و تبیینی کافه سرمایه در قالب برگزاری جلسات B2Bو هم‌رسانی بین تیم‌ها، استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان با سرمایه‌گذارهای حقوقی و حقیقی در جهت ایجاد فرصت سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری اشاره کرد.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا