اخبار

قتل مرد بساط‌فروش پارک قائم یافت‌آباد با ضربات چاقو پرشین طب

قتل مرد بساط‌فروش پارک قائم یافت‌آباد با ضربات چاقو پرشین طب

مرد بساط‌فروش پارک قائم یافت‌آباد با ضربات مهلک چاقو به قتل رسید و بدین ترتیب یک سناریوی جنایی کلید زده شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، ساعت ۲ بامداد امروز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، صدای درگیری چند مرد جوان در  در پارک قائم محله یافت‌آباد سکوت شبانگاهی این بوستان را درهم شکست و لحظه‌ای بعد یک مرد از میان این نزاع چند نفره روی زمین افتاد و غرق در خون شد.

با اعلام این خبر به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، ماموران کلانتری ۱۵۱ یافت‌آباد، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه قاضی محمدمهدی براعه؛‌ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه سوم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در پارک قائم با جسد مرد حدوداً ۳۵ ساله‌ای مواجه شدند که هدف ضربات چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت، مقتول در پارک مورد نظر بساط قلیان‌فروشی و اجاره ترامپولین داشته که در یک درگیری به قتل رسیده است.

یکی از شاهدان حادثه به تیم جنایی گفت: مقتول با یک زن جوان که مشغول سگ‌گردانی بود دچار مشاجره لفظی شد اما در این میان ۲  مرد جوان به هواخواهی این زن با مقتول درگیر شدند و در جریان این نزاع وی را با ضربات چاقو به قتل رساندند و پا به فرار گذاشتند.

پس از پایان تحقیقات میدانی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور قاضی جنایی برای شناسایی عاملان این جنایت دوربین‌های مداربسته اطراف پارک قائم را هدف بازبینی قرار دادند و اقدامات اطلاعاتی را کلید زدند.

به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با دستگیری عاملان این جنایت هولناک ادامه دارد.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا