اخبار

قتل مرد جوان در انبار لوازم یدکی محله یاخچی‌آباد پرشین طب

قتل مرد جوان در انبار لوازم یدکی محله یاخچی‌آباد پرشین طب

مرد جوان در انبار لوازم یدکی محله یاخچی‌آباد، به قتل رسید.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ظهر امروز یکشنبه چهارم تیر ماه، کشف جسد مرد جوانی در یک انبار لوازم یدکی خودرو در محله یاخچی‌آباد از سوی صاحب انبار با تماس تلفنی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه قاضی محمد مهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، پای در محل حادثه گذاشتند و با جسد مرد جوانی مواجه شدند که به قتل رسیده و آثار ضرب و جرح در ناحیه سر مقتول مشهود بود.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول شب گذشته با  فرد ناشناسی به دلایل نا معلومی درگیر شده و در جریان این نزاع به قتل رسیده که صاحب این انبار، صبح زود با جسد مقتول مواجه و موضوع را به پلیس گزارش کرده است.

پس از پایان تحقیقات میدانی از صحنه قتل، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت پیدا کردند تا با اقدامات فنی و اطلاعاتی ابتدا هویت عامل این جنایت را شناسایی و سپس  وی را دستگیر کنند.

به گزارش تسنیم، با دستور قاضی محمد مهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با دستگیری عامل این جنایت هولناک ادامه دارد.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا