اخبار

محصولات "پارک فناوری پردیس" در ۴۰ کشور دنیا عرضه می‌شود پرشین طب

محصولات "پارک فناوری پردیس" در ۴۰ کشور دنیا عرضه می‌شود پرشین طب

رئیس پارک فناوری پردیس گفت: پارک فناوری پردیس دارای شبکه بین‌المللی در ده‌ها سازمان است و محصولات پارک پردیس در ۴۰ کشور دنیا عرضه شده و به فروش می‌رسد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مهدی صفاری‌نیا؛ رئیس پارک فناوری پردیس امروز در آیین افتتاحیه رویداد اینوتکس ۲۰۲۳ اظهار کرد: فرصت‌هایی که در ۴ روز برگزاری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ وجود دارد، فرصت اشتغال، تجربه و فرصت آشنایی و همکاری و شبکه‌سازی را فراهم می‌کند. از دیگر فرصت‌های ایجاد شده در این نمایشگاه، فرصت معرفی محصولات و خدمات فناورانه به بازارهای داخلی و یافتن شرکا برای همکاری‌های بین‌المللی است.

وی گفت: برگزاری سالانه این رویداد به توسعه کمی و کیفی زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور کمک می‌کند؛ از ویژگی‌های جدید اینوتکس ۲۰۲۳, رونمایی از رویدادی جدید در حوزه تأمین مالی تخت عنوان “فینوتکس” است.

رئیس پارک فناوری پردیس با اشاره به دلایل برگزاری سالانه رویداد اینوتکس در پارک فناوری پردیس تصریح کرد: دلیل اول این اتفاق این است که مؤسس و متولی این رویداد در ۱۲ دوره و ۱۲ سال, پارک فناوری پردیس بوده است. دلیل دوم این است که پارک فناوری پردیس به یک منطقه نوآوری با یک زیست‌بوم در ابعاد بین‌المللی تبدیل شده است.

صفاری‌نیا گفت: در پارک پردیس صدها هزار شرکت فناوری ایرانی و خارجی با بیش از ۹ هزار متخصص و ابعاد عملیاتی ۱۰۰ هزار هکتار وجود دارند که با اضافه شدن شهرک مسکونی نخبگانی، یک ابعاد جدیدی از نوآوری در این منطقه تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: پارک فناوری پردیس دارای شبکه بین‌المللی در ده‌ها سازمان است و محصولات پارک پردیس در ۴۰ کشور دنیا عرضه شده و به فروش می‌رسد.

رئیس پارک فناوری پردیس گفت: در آینده ما باید به مساحت ۵۰۰ هکتار برسیم و هلدینگ‌های جدید در حوزه دانش‌بنیان‌ها، کمپ‌های اختصاصی خود را در این منطقه نوآوری استقرار می‌کنند.

وی ابراز امیدواری کرد که سهم عمده‌ای از اقتصاد دانش‌بنیان در این منطقه نوآوری رقم خواهد خورد.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا