اخبار

مرگ تلخ پسر جوان در صحنه سرقت شبانه بازار تهران پرشین طب

مرگ تلخ پسر جوان در صحنه سرقت شبانه بازار تهران پرشین طب

با وقوع مرگ یک پسر جوان در محدوده بازار تهران، تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ساعت ۲۳ شنبه سوم تیرماه، مرگ مشکوک پسر جوانی در محدوده بازار تهرن از سوی مردم به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۱۳ بازار، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و ماموران تیم تشخیص هویت به همراه قاضی محمدرضا صاحب‌جمعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه ششم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد پسر جوانی مواجه شدند که به دلایل نامشخصی فوت کرده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، متوفی که با ۳ پسر جوان دیگر مشغول پیاده‌روی بوده هدف زورگیری از سرنشینان یک موتورسیکلت قرار گرفته است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، عاملان زورگیری با موتورسیکلت خود پسر جوانی که در حال دویدن بود را تعقیب کردند اما ناگهان بخاطر متوجه شدن مردم از وقوع این سرقت، مسیر خود را تغییر دادند و متواری شدند.

در روند تحقیقات مشخص شد، پس از متواری شدن عاملان زورگیری پسر جوان به دلایل نامشخصی روی زمین افتاده و دقایقی بعد فوت کرده است که مردم سریعا موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کردند.

پس از پایان تحقیقات میدانی از صحنه جرم در محدوده بازار تهران، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با بازبینی دوربین‌های مداربسته و اقدامات اطلاعاتی هویت عامل زورگیری را شناسایی کنند.

به گزارش تسنیم، با دستور قاضی صاحب‌جمعی از شعبه ششم دادسرای امور جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و اقدامات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در رابطه با دستگیری عاملان زورگیری آغاز شده است.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا