اخبار

مرگ مرد جوان پس از درگیری با سازندگان ساختمان/ اختلاف ملکی رنگ خون گرفت پرشین طب

مرگ مرد جوان پس از درگیری با سازندگان ساختمان/ اختلاف ملکی رنگ خون گرفت پرشین طب

با مرگ یک مرد جوان پس از درگیری در محله جنت‌آباد یک سناریوی جنایی مقابل کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، خردادماه جاری، پرسنل انتظامات یکی از بیمارستان‌های غرب تهران مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس از طریق تماس تلفنی به کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تحقیقات ابتدایی را خود را آغاز کردند و پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی با بررسی‌های دقیق‌تر پی بردند، متوفی ۲۷ ساله چند ساعت قبل از مرگ خود با ۴ نفر در محله جنت‌آباد درگیر شده و احتمالا از ناحیه قفسه سینه هدف ضربه پیچ گوشتی قرار گرفته است.

نتایج این بررسی‌ها حکایت از آن داشت، متوفی صاحب یک ملک در حال ساخت و نیمه‌کاره در محله جنت آباد بوده که به دلیل تاخیر در بهره‌برداری از پروژه ساختمانی با ۴ نفر از سازنده‌ها اختلاف پیدا کرده و روز حادثه به همین‌خاطر  با آنها درگیر شده است که همین موضوع شک تیم جنایی را برانگیخت.

کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم، با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی ۴ نفر از متهمان که روز حادثه با متوفی درگیر شده بودند را دستگیر کردند اما آنها در روند تحقیقات منکر هرگونه وارد کردن ضربه پیچ گوشتی به متوفی شدند.

به گزارش تسنیم، متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره پلیس آگاهی قرار گرفتند و تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ادامه دارد.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا