اخبار

مرگ مرد جوان پس از درگیری با همسایه در بریانک پرشین طب

مرگ مرد جوان پس از درگیری با همسایه در بریانک پرشین طب

یک مرد جوان پس از درگیری با همسایه خود در محله بریانک به کام مرگ فرو رفت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، روز گذشته کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های تهران مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس این مرکز درمانی از طریق تماس تلفنی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، ماموران تشخیص هویت و کارشناسان پزشکی قانونی به همراه محمدجواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، راهی بیمارستان مورد نظر شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در سردخانه بیمارستان با جسد مرد حدودا ۳۰ ساله‌ای مواجه شدند که به دلایل نامشخصی فوت کرده بود اما بررسی‌های اولیه نشان می‌داد متوفی ساعتی قبل از اینکه فوت کند با همسایه خود درگیر شده است که همین موضوع شک تیم جنایی را بر انگیخت!

در نخستین گام تیم بررسی صحنه جرم پای در ساختمان مورد نظر واقع در محله بریانک گذاشتند و فردی که شاهد حادثه بود را هدف تحقیق قرار دادند؛ وی گفت: متوفی با یکی از همسایه‌ها بخاطر قوانین آپارتمان‌نشینی مشکل داشت که همین قضیه باعث وجود آمدن درگیری میان آنها در ساختمان شد.

شاهد حادثه ادامه داد: زمان وقوع حادثه، متوفی و مرد جوان دوباره با یکدیگر به صورت لفظی مشاجره کردند اما ناگهان به صورت فیزیکی درگیر شدند و در ادامه همدیگر را هدف ضرب و جرح قرار دادند؛ نهایتا این نزاع پایان رسید و هر ۲ نفر به خانه‌های خود رفتند.

تحقیقات مقدماتی نیز حکایت از آن داشت، متوفی پس از پایان درگیری به خانه رفته اما ساعتی بعد به دلیل اینکه قفسه سینه‌اش درد داشته به بیمارستان مراجعه که در آنجا اقدامات کادر پزشکی فایده‌ای نداشته و نهایتا فوت کرده است.

بدین ترتیب همسایه متوفی بازداشت شد‌؛ او در تحقیقات ابتدایی عنوان کرد در درگیری حضور داشته اما ضربه شدیدی به قفسه سینه متوفی وارد نکرده است؛ همچنین پس از بررسی‌های اولیه قاضی جنایی به کارآگاهان دستور داد تا در رابطه با این نزاع مرگبار تحقیق کنند.

به گزارش تسنیم، با دستور قاضی شفیعی از شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر و مشخص شدن علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا