اخبار

مرگ مشکوک مرد جوان در شرق تهران پرشین طب

مرگ مشکوک مرد جوان در شرق تهران پرشین طب

با وقوع مرگ مشکوک مرد جوان در خانه‌ای در محله سلیماینه، تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، شامگاه یکشنبه بیست‌و‌هشتم خردادماه، کشف جسد مرد جوانی در یکی از خانه‌های شرق تهران به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، کارشناسان تیم تشخیص هویت و متخصصان پزشکی قانونی به همراه قاضی محمدرضا صاحب‌جمعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه ششم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی به محض ورود به خانه مورد نظر با جسد مرد جوانی مواجه شدند که از ناحیه سینه هدف ضربه چاقو قرار گرفته و به طرز مشکوکی فوت کرده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، همسایه‌ها تردد مشکوکی در راه پله‌های ساختمان مشاهده نکرده‌اند.

تحقیقات جنایی حکایت از آن داشت، متوفی در خانه تنها بوده و خواهر وی هنگام بازگشت با درب نیمه باز خانه مواجه شده که پس از حضور در خانه جسد برادر خود را مشاهده و سپس حادثه را سریعا از طریق تماس تلفنی به پلیس گزارش داده است.

پس از تحقیقات میدانی از صحنه جرم، قاضی جنایی به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستور دارد تا با بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف خانه و اقدامات اطلاعاتی درباره این حادثه هولناک تحقیق کنند.

به گزارش تسنیم، با دستور قاضی محمدرضا صاحب‌جمعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه ششم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط کارآگاهان اداره پلیس آگاهی ادامه دارد.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا