اخبار

مرگ مشکوک مرد سالخورده در یوسف‌آباد پرشین طب

مرگ مشکوک مرد سالخورده در یوسف‌آباد پرشین طب

با وقوع مرگ مشکوک یک مرد سالخورده در خانه‌اش در محله یوسف‌آباد یک تیم سناریوی جنایی مقابل تیم تحقیق قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سه‌شنبه ۳۰ خردادماه، کشف جسد مرد سالخورده‌ای که در خانه‌اش در محله یوسف‌آباد به طرز مشکوکی فوت کرده بود به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی به همراه تیم بررسی صحنه جرم پای در خانه مورد نظر گذاشتند و با جسد مرد حدودا ۷۰ ساله‌ای مواجه شدند که فوت کرده و آثار کبوی روی صورتش مشهود بود.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، پسر متوفی که خارج از کشور زندگی می‌کرده با پدرش تماس گرفته اما پاسخی دریافت نکرده و به این دلیل با فرد دیگری ارتباط برقرار کرده تا به خانه پدرش برود که به همین خاطر جسد کشف شده است.

بررسی‌های تخصصی از خانه مورد نظر فرضیه به قتل رسیدن متوفی را برای تیم جنایی پررنگ کرد که بدین ترتیب قاضی جنایی به ماموران اداره دهم پلیس آگاهی دستور داد تا با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف ساختمان را هدف بازبینی قرار دهند.

به گزارش تسنیم، با دستور ناصری از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا