دانستنی های پزشکی

مشکلات حقوقی و قضائی دانش‌بنیان‌ها ۶ تیرماه بررسی می‌شود پزشکی علم وپیشرفت

مشکلات حقوقی و قضائی دانش‌بنیان‌ها ۶ تیرماه بررسی می‌شود پزشکی علم وپیشرفت

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، مشکلات حقوقی و قضائی دانش‌بنیان‌ها توسط مجتمع قضایی تخصصی رسیدگی به دعاوی تجاری ۶ تیرماه جاری بررسی می‌شود.
مجتمع قضایی تخصصی رسیدگی به دعاوی تجاری آمادگی خود را برای پاسخگوئی به مراجعان و فعالان حوزه شرکت‌های دانش‌بنیان و بررسی مشکلات حقوقی و قضائی اعلام کرد. این کار با مساعدت معاونت توسعه شرکت های دانش بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری انجام خواهد شد.
این مجتمع قضائی اعلام کرده در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری بر رشد تولید داخلی و با توجه به در پیش بودن هفته قوه قضائیه در روز  ۶ تیرماه جاری به بررسی مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان می‌پردازد تا مشکلات و چالش‌های این فعالان دانش محور رفع شود.
مجتمع قضایی تخصصی رسیدگی به دعاوی تجاری به منظور تحقق اهداف مقرر در سند تحول قضائی در حوزه حمایت از بنگاه‌های تولیدی و شناسایی و مساعدت به رفع مشکلات شرکت های دانش بنیان در زمینه امور قضائی و حقوقی قصد دارد تا در روز ۶ تیرماه جاری پاسخگوی مشکلات حقوقی و قضائی این شرکت‌ها باشد.

پایان پیام/


لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا