اخبار

نظر پلیس درباره قانونی دانستن مصرف موادمخدر در برخی کشورهای اروپایی پرشین طب

نظر پلیس درباره قانونی دانستن مصرف موادمخدر در برخی کشورهای اروپایی پرشین طب

فرمانده کل انتظامی گفت: قانونی اعلام کردن استعمال برخی موادمخدر پاک کردن صورت مساله مبارزه با موادمخدر است و پلیس مخالف این موضوع است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی صبح امروز در حاشیه برنامه سال روز جهانی مبارزه با موادمخدر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ایران در عرصه مبارزه با موادمخدر جز پیشتازترین دولت‌ها است، هیچ کشوری در این زمینه نمی‌تواند به قدرت ایران برسد و با عملکرد ایران برابری کند.

وی با بیان اینکه تحریم‌های ظالمانه به ضرر خود کشورهای اروپایی است، گفت: تحریم‌های ظالمانه باعث شده است امر مبارزه با موادمخدر با مشکلاتی روبرو شود اما عزم ایران در زمینه مبارزه با موادمخدر جدی است و از اهداف خود پا پس نمی کشد.

 رادان خاطرنشان کرد: کشور پاکستان نسبت به گذشته بیشتر به زمینه حفاظت از مرزها و انسداد فیزیکی در مرز ها اهمیت داده است و عملکرد قابل قبولی هم داشته است.

فرمانده کل انتظامی ادامه داد: سایر کشورها هم تلاش هایی در این زمینه دارند اما کافی نیست، باید بدانیم اگر مبارزه با موادمخدر یک امر جهانی است باید پیوستگی بین تمامی کشورها در این زمینه باشد.

رادان در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه برخی از کشورها استعمال برخی از موادمخدر را قانونی اعلام کردند، آیا این موضوع به بیشتر شدن قاچاق موادمخدر دامن می زند یا خیر، گفت: قانونی اعلام کردن استعمال برخی موادمخدر پاک کردن صورت مساله مبارزه با موادمخدر است.

وی گفت: نه ستاد مبارزه با موادمخدر و نه پلیس با قانونی دانستن استعمال برخی موادمخدردر برخی کشورها موافق نیستند چراکه این موضوع به قاچاق موادمخدر دامن میزند.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا