اخبار

واکنش معاون شهردار تهران به جان باختن یک پاکبان بر اثر سانحه رانندگی پرشین طب

واکنش معاون شهردار تهران به جان باختن یک پاکبان بر اثر سانحه رانندگی پرشین طب

معاون خدمات شهری شهرداری تهران نسبت به جان باختن یک پاکبان بر اثر سانحه رانندگی در بزرگراه شهید چمران واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، بامداد جمعه ۲۶خردادماه یکی از پاکبانان خدوم شهرداری تهران در حین انجام  وظیفه، براثر سانحه رانندگی در بزرگراه شهید چمران جان خود را از دست داد.

در همین ارتباط حسین نظری؛ معاون خدمات شهری شهرداری تهران در حاشیه بهره‌برداری از برج شبیه‌ساز ۱۵ طبقه آموزشی عملیاتی و دو ایستگاه جدید سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباره فوت این کارگر خدمات شهری در مسیر اتوبوس‌های بی‌آر‌تی در منطقه ۲ در روز گذشته اظهار کرد: اینکه در سطح شهر تهران تمام بزرگراه‌ها به صورت مکانیزه نظافت بشوند موضوعی است که در هیچ یک از کلانشهرهای کشور و حتی کلانشهرهای جهان نداریم که تمام سطح معابر به صورت مکانیزه نظافت شوند. لذا مجبوریم برای نظافت برخی محدوده‌ها از کارگران استفاده کنیم و بی تردید حادثه در شهر وجود دارد و ممکن است برای کارگران ما نیز حوادثی پیش بیاید.

وی افزود: البته باید این موضوع از مسیر قضایی بررسی شود تا مشخص شود که راننده‌ای که وارد مسیر بی‌آرتی شده مقصر است یا کارگر ما و یا حتی کمبود تجهیزات علت بروز این حادثه بوده یا خیر؟

نظری گفت: بی‌تردید ما مجبور به استفاده از کارگران در برخی محدوده‌ها برای نظافت شهر هستیم و از سوی دیگر نظافت شهر مطالبه‌ای است که شهروندان از ما دارند.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا