اخبار

پانزدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری برگزار می‌شود پرشین طب

پانزدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری برگزار می‌شود پرشین طب

رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران از از برگزاری پانزدهمین دوره از جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری و دهمین جشنواره پژوهش و آموزش در مدیریت شهری و روستایی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم،  عطالله رفیعی آتانی، رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران از برگزاری پانزدهمین دوره از جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری و دهمین جشنواره پژوهش و آموزش در مدیریت شهری و روستایی خبر داد.

به گفته وی، این جشنواره که در آذرماه سال جاری و همزمان با هفته پژوهش برگزار می‌شود، با مشارکت سازمان شهرداری‌ها، شورای اسلامی شهر تهران، دهیاری‌های کشور، شورای عالی استان‌ها، مجمع شهرداران کشور و همراهی دانشگاهیان و نهادهای علمی و تحقیقاتی خواهد بود.

رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران، شناسایی، تبادل و ترویج دستاوردهای علمی و تجربی در حوزه مدیریت شهری را یکی از اهداف این جشنواره خواند و عنوان کرد: تعامل با شهرهای ایران و جهان، سازمان‌ها، نهادها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی با هدف اشتراکی دانش و انتقال تجربه‌های شهری از دیگر اهداف این جشنواره است.

آتانی در ادامه به دیگر اهداف پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری اشاره کرد و گفت: شبکه‌سازی و ارتباط با اندیشمندان، نخبگان و جامعه دانشگاهی با هدف هم‌افزایی علمی و بهره‌گیری از خرد جمعی و تقویت کاربست پژوهش‌های نظری و تکمیل و عملیاتی کردن اجزای زنجیره علم و نوآوری شهری ضمن تکریم و قدردانی از پژوهشگران حوزه مدیریت شهری و ایجاد انگیزه برای مشارکت بیشتر در این جشنواره دنبال خواهد شد.

رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران خاطرنشان کرد: علاقمندان می‌توانند به منظور ارسال آثار در زمان معین به سایت جشنواره مراجعه کنند، به همین منظور اطلاعات بیشتر در وبسایت مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران به آدرس RPC.TEHRAN.IR درج خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا