اخبار

پل ارتباطی دادستانی تهران با تولیدکنندگان و صنعتگران فعال شد پرشین طب

پل ارتباطی دادستانی تهران با تولیدکنندگان و صنعتگران فعال شد پرشین طب

دادستان تهران از فعال شدن پل ارتباطی دادستانی تهران با تولیدکنندگان و صنعتگران شهرک‌‌های واحد‌های صنعتی، خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، علی صالحی؛ دادستان تهران از فعال شدن پل ارتباطی دادستانی تهران با تولیدکنندگان و صنعتگران شهرک‌‎های واحد‌های صنعتی در پیامرسان‌‎های بله و ایتا به شماره ۰۹۹۶۱۰۰۹۹۵۰ خبر داد.

دادستان تهران در تاریخ ۲۱ اردیبهشت با حضور در شهرک صنعتی خوارزمی شهرستان پاکدشت از واحد‌های تولیدی و کارخانه‌های این شهرک صنعتی، بازدید کرد.

وی در حاشیه دیدار با تولیدکنندگان و صنعتگران شهرک صنعتی خوارزمی اظهار کرد: به‌زودی سامانه ویژه برای ایجاد پل ارتباطی بین واحد‌های تولیدی و دبیرخانه ستاد پیگیری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در دادسرای عمومی و انقلاب تهران فعال خواهد شد تا از این طریق تولیدکنندگان با دستگاه قضایی استان ارتباط داشته باشند و موارد مورد نیاز و مطالبات خود را با ما در میان بگذارند.

پس از اعلام این وعده دادستان تهران، پل ارتباطی بین واحد‌های تولیدی و دبیرخانه ستاد پیگیری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در دادسرای عمومی و انقلاب تهران، ایجاد شد و از این پس صنعتگران و تولیدکنندگان می‌توانند مشکلات، دغدغه‌‎ها و سایر مسائل مربوط به حوزه کاری خود را به صورت مستقیم با دادستانی تهران در میان بگذارند.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا