اخبار پزشکی

پویش «نقش آفرینی بانوان یزدی در مشارکت‌های اجتماعی» آغاز شد اخبار سلامت

پویش «نقش آفرینی بانوان یزدی در مشارکت‌های اجتماعی» آغاز شد اخبار سلامت

پویش «نقش آفرینی بانوان یزدی در مشارکت‌های اجتماعی» آغاز شد اخبار سلامت

یزد- پویش نقش آفرینی بانوان یزدی در مشارکت‌های اجتماعی همزمان با رزمایش فاطمی ۳ و به مناسبت روز ملی اهدای خون به مدت یک هفته در یزد آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، این پویش به مدت یک هفته به مناسبت هفته انتقال خون با همکاری سپاه الغدیر استان، سازمان بسیج جامعه پزشکی و سازمان انتقال خون در راستای افزایش مشارکت بانوان در امر اهدای خون اجرا خواهد شد.

مدیرکل انتقال خون یزد بعد از ظهر سه شنبه در دیدار با فرمانده سپاه الغدیر یزد با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس آمار اهدای خون بانوان به منظور کمک به رزمنده‌ها بسیار بالا بود، بر ضرورت افزایش مشارکت بانوان در امر اهدای خون تاکید کرد.

وی با اعلام اینکه هدف اصلی انتقال خون ارتقا کیفیت و حضور بیشتر بانوان و جوانان در امر خداپسدانه اهدای خون است، گفت: این مهم باعث تأمین سلامت جامعه و سلامت جسمی، روحی، اجتماعی و معنوی فرد می‌شود.

مدیرکل انتقال خون یزد ضمن قدردانی از همکاری سازمان بسیج جامعه پزشکی یزد در اجرای طرح شهید سلیمانی در ایام کرونا و موفقیت‌های بزرگی که در این راستا به دست آمد، اظهار امیدواری کرد: امانتدار خوبی برای پاسداری از خون شهیدان هشت سال دفاع مقدس باشیم.

آمادگی سپاه الغدیر برای خدمت رسانی و همکاری با انتقال خون یزد

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد نیز در این نشست ضمن قدردانی و تشکر و خداقوت به پرسنل انتقال خون یزد گفت: حضرت پیامبر اسلام (ص) می‌فرمایند؛ مسلمانی که صبح بلند شود و به فکر اصلاح امور مسلمین نباشد مسلمان نیست.

سردار حسن زارع کمالی ادامه داد: اهداکنندگان خون برای نجات جان دیگران بدون هیچ گونه چشم داشتی به اهدای خون خود می‌پردازند از طرف دیگر؛ فعالیت پرسنل انتقال خون و همچنین شهروندان اهداکننده خون برکات و خیرات فردی و اجتماعی دارد.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد تصریح کرد: سپاه الغدیر و سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد در خدمت انتقال خون هستند و هر جا احساس نیاز فعالیت جهادی و انقلابی از سوی انتقال خون یزد شد، با افتخار آماده خدمت رسانی هستیم.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا