دانستنی های پزشکی

پیدا شدن «فرد احمق» مورد نظر ایلان ماسک/ مدیرعامل توئیتر تغییر می‌کند پزشکی علم وپیشرفت

پیدا شدن «فرد احمق» مورد نظر ایلان ماسک/ مدیرعامل توئیتر تغییر می‌کند پزشکی علم وپیشرفت

به گزارش گروه علم و پیشرفت فارس به نقل از رویترز، ایلان ماسک روز پنجشنبه گفت که مدیر اجرایی جدیدی برای توئیتر پیدا کرده است، اما از وی نامی نبرد.

وال استریت ژورنال گزارش داد که لیندا یاکارینو، مدیر اجرایی NBCUniversal  در حال مذاکره برای این شغل بوده است. ماسک در توئیتی نوشت: با هیجان اعلام می کنم که یک مدیر عامل جدید برای توئیتر انتخاب کرده ام. او تا ۶ هفته دیگر شروع به کار خواهد کرد.

ماسک گفت که طی چند هفته آینده سمت وی به مدیر ارشد فناوری و نظارت بر محصول این رسانه اجتماعی تغییر خواهد کرد.

ایلان ماسک که پس از تکمیل خرید ۴۴ میلیارد دلاری خود از این شرکت در آبان سال گذشته به عنوان مدیر عامل توئیتر برگزیده شد و در آذرماه گفت که به محض یافتن کسی که به اندازه کافی احمق باشد تا این شغل را بپذیرد از سمت مدیرعاملی کناره گیری خواهد کرد.

ماسک به دلیل توجهش به توئیتر مورد انتقاد سرمایه گذاران شرکت خودروهای الکتریکی تسلا قرار گرفته است. پست وی در مورد مدیر عامل جدید توئیتر حدود ۱۵ دقیقه قبل از بسته شدن وال استریت در روز پنجشنبه منتشر شد و سهام تسلا ۲ درصد افزایش یافت. ماسک مدت هاست که گفته  قصد دارد یک رهبر جدید برای توئیتر پیدا کند.

در نظرسنجی توئیتری که توسط ماسک در دسامبر آغاز شد، ۵۷٫۵ درصد از کاربران به او رای دادند تا از سمت مدیرعاملی پلتفرم رسانه اجتماعی کناره گیری کند.

دو هفته اول حضور این میلیاردر به عنوان مالک توئیتر در آبان ماه گذشته با تغییرات سریع همراه بود. او به سرعت مدیر عامل قبلی توئیتر، پاراگ آگراوال و دیگر رهبران ارشد را برکنار و سپس نیمی از کارکنانش را اخراج کرد.

پایان پیام/


لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا