اخبار پزشکی

پیشرفت‌های چشمگیر ایران در حوزه درمان افتخارآمیز است اخبار سلامت

پیشرفت‌های چشمگیر ایران در حوزه درمان افتخارآمیز است اخبار سلامت

دزفول- نماینده دزفول در مجلس با اشاره به پیشرفت چشمگیر ایران در حوزه درمان گفت: افراد زیادی از کشورهای اروپایی برای دریافت خدمات درمانی به ایران می آیند.

به گزارش خبرنگار مهر، سید احمد آوایی پیش از ظهر امروز پنجشنبه در آئین بهره برداری از بخش‌های جدید بیمارستان تأمین اجتماعی دزفول که در محل این بیمارستان برگزار شد، اظهار کرد: امروز که سال‌ها از دوران هشت ساله دفاع مقدس می‌گذرد، روحیه افرادی که همچون دوران دفاع مقدس در حال تلاش و خدمت رسانی جهادی و خالصانه به مردم هستند نباید تضعیف شود.

وی افزود: ما در اسلام چیزی به نام بازنده نداریم و هر فردی صادقانه و خالصانه به مردم خدمت کند پیروز و برنده است.

نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی به ظرفیت‌های ایران در حوزه درمان اشاره کرد و گفت: برخی خدمات گسترده و متنوعی که ایران در حوزه درمان ارائه می‌دهد در کشورهایی نظیر آمریکا و انگلیس وجود ندارد و افراد زیادی از کشورهای اروپایی برای درمان به ایران می آیند.

آوایی ادامه داد: علت مراجعه افراد از کشورهای خارجی به ایران برای دریافت خدمات درمانی به دلیل کیفیت و پیشرفت ما در این حوزه و همچنین سرعت روند پذیرش و درمان و هزینه مناسب است در حالی که در کشورهای اروپایی چنین امتیازاتی وجود ندارد.

وی، خدمات و پیشرفت‌های صورت گرفته در حوزه درمان در ایران را بسیار ارزنده و افتخار آمیز توصیف کرد و افزود: در روستاهای کشور نیز بهترین خدمات درمانی ارائه می‌شود.

نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: همچون دوران دفاع مقدس هر جا که مردم وارد میدان شده و یاریگر ما بوده اند موفق شده ایم؛ بنابراین سازمان تأمین اجتماعی، وزارت بهداشت و مجموعه دولت به تنهایی نمی‌توانند در حوزه درمان و بهداشت موفق باشند و همواره نیازمند حمایت و همراهی مردم و خیران هستند ضمن اینکه دزفول شهر خوشنامی در حوزه خیران است.

آوایی تاکید کرد: همواره با تمام توان در کنار مجموعه بیمارستان تأمین اجتماعی دزفول خواهم بود و برای پیشرفت و توسعه آن به منظور خدمت رسانی به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکرده و نخواهم کرد.

وی گفت: پیام شهدا این است که ما هر کجا قرار داریم به وظیفه خود به درستی و خالصانه عمل کنیم تا شرمنده شهدا و مردم نباشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، به مناسبت گرامیداشت چهارم خرداد، روز مقاومت و پایداری مردم دزفول طی آئینی با حضور جمعی از مسئولان محلی و مسئولان سازمان تأمین اجتماعی استان دو بخش بستری جراحی و بخش مراقبت‌های ویژه(‌ICU) در بیمارستان تأمین اجتماعی دزفول افتتاح شد.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا