اخبار

پیش‌بینی ۹۰ دستگاه اتوبوس توسط شهرداری تهران برای شرکت علاقمندان در جشنواره شاتوت پرشین طب

پیش‌بینی ۹۰ دستگاه اتوبوس توسط شهرداری تهران برای شرکت علاقمندان در جشنواره شاتوت پرشین طب

پیش‌بینی ۹۰ دستگاه اتوبوس توسط شهرداری تهران برای شرکت علاقمندان در جشنواره شاتوت پرشین طب

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از پیش‌بینی ۹۰ دستگاه اتوبوس توسط شهرداری تهران برای شرکت علاقمندان در جشنواره شاتوت در سولقان خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، چهارمین دوره جشنواره شاتوت و محصولات محلی عصر امروز با حضور امیر قاسمی؛ رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران، محمد تاجیک، بخشدار کن و ابراهیم عسگری؛ دهیار روستای سولقان برگزار شد.

قاسمی؛ رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران در ارتباط با برگزاری چهارمین  دوره جشنواره شاتوت و محصولات محلی سولقان اظهار کرد:  این اقدام با همکاری بخشداری کن، شهرداری مناطق ۵ و ۲۲ برگزار شده است و بنا برنامه ریزی صورت گرفته قرار است طی برگزاری این جشنواره برنامه‌های متعددی برای علاقمندان برگزار شود.

وی تصریح کرد: در طی زمان برگزاری جشنواره از امروز بیستم تیرماه تا بیست و سوم تیرماه هر روز برنامه‌های شاد و مفرحی برای مهمانان اجرا خواهد شد ضمن اینکه طی ۳ روز و در زمان برگزاری جشنواره ، ۹۰ دستگاه اتوبوس از محلات مختلف تهران برای جا به جایی افراد به این محل در نظر گرفته شده است.

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران ادامه داد:  ۵۰ غرفه برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است که از این تعداد ۳۵ غرفه برای عرضه محصولات زنان سرپرست خانوار در نظر گرفته شده است و مردم می‌توان با حضور در این محل از فضای طراحی شده و گردشگری روستا بهره ببرند.

محمد تاجیک، بخشدار کن نیز در این مراسم با اشاره به اینکه کن از ۱۴ روستا تشیکل شده است، گفت: شغل اکثریت ساکنان این منطقه کشاورزی و باغداری است و در سول سال بین ۹۵۰ تا ۱۱۰۰ تن محصولات باغی اعم گیلاس، شاتوت، گردو و… تولید و در سطح شهر تهران و میادین میوه و تره بار توزیع می‌شود.

ابراهیم عسگری؛ دهیار روستای سولقان نیز در این مراسم گفت: چهارمین جشنواره شاتوت از امروز تا بیست و سوم تیرماه ادامه خواهد داشت و خانواده‌ها می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

وی تصریح کرد:در ادوار گذشته نیز از جشنواره اشاره شده استقبال خوبی شد ضمن اینکه قیمت محصولات در این محل نسبت به سطح شهر تهران با قیمت مناسب‌تر عرضه می‌شود.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا