اخبار

پیگیری‌های تسنیم نتیجه داد؛ جمع‌آوری معتادان ورودی زیرگذر میدان امام حسین(ع) آغاز شد پرشین طب

پیگیری‌های تسنیم نتیجه داد؛ جمع‌آوری معتادان ورودی زیرگذر میدان امام حسین(ع) آغاز شد پرشین طب

با پیگیری‌های خبرگزاری تسنیم ساماندهی دستفروشان و معتادان ورودی زیرگذر میدان امام حسین(ع) که باعث ایجاد ترافیک و حس ناامنی در آن منطقه شده بود؛ توسط پلیس تهران بزرگ آغاز شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، چند روز پیش فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن فیلم معتادان، کارتن‌خواب‌ها و مالخران بسیاری در خیابان انقلاب ابتدای ورودی زیرگذر میدان امام حسین(ع) نشسته و مشغول خرید و فروش اجناس دست دوم و یا سرقتی بودند. حضور این افراد به قدری زیاد بود که یک لاین تردد خودرو را اشغال کرده و باعث ترافیک شدید در آن منطقه شده بود.

خبرنگار خبرگزاری تسنیم این موضوع را از سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی تهران بزرگ پیگیری کرد؛ سردار محمدیان درواکنش به این موضوع اظهار کرد: پاک‌سازی آن منطقه و جمع‌آوری معتادان و خرده‌فروشان مواد مخدر در آن محل از امروز در دستور کار پلیس قرار می‌گیرد.

وی افزود: در چند ماه اخیر پاکسازی مناطق پرخطر تهران مانند شوش، مولوی، هرندی و دروازه غار از لوث وجود معتادان متجاهر و خرده‌فروشان مواد مخدر در دستور کار پلیس تهران بزرگ قرار گرفته بود و اکنون می‌توان گفت این مناطق تقریبا حالت عادی خود را به دست آورده اند.

محمدیان ادامه داد: البته بعید نیست افرادی که این مناطق را پاتوق خود کرده بودند برای فرار از دست پلیس به دیگر مناطق تهران روی آورند. به همین منظور از مردم تقاضا می کنیم در صورت مشاهده معتادان متجاهر به صورت فردی یا گروهی این موضوع را به مرکز فوریت های پلیس(۱۱۰) گزارش دهند تا پاک‌سازی آن منطقه هرچه سریع‌تر در دستور کار پلیس قرار بگیرد.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا