تجهیزات پزشکی

کالای پزشکی بوعلی ، آستانه اشرفیه

آدرس و شماره تلفن فروشگاه کالای پزشکی بوعلی در آستانه اشرفیه

کالای پزشکی بوعلی ، آستانه اشرفیه

کالای پزشکی بوعلی ، آستانه اشرفیه

فروشگاه کالای پزشکی بوعلی، یک مرکز معتبر در شهر آستانه اشرفیه، با مدیریت احمد ملکی، تخصص خود را در تهیه و توزیع انواع لوازم پزشکی، بیمارستانی، ارتوپدی، کفش های طبی، عصاها و توالت فرنگی، چسب های مفیل (زخم بستر) و محصولات مرتبط دارد. این فروشگاه با دسترسی آسان و ارائه محصولات با کیفیت، به عنوان مرجعی برای تأمین نیازهای پزشکی شناخته می‌شود.

تأمین لوازم پزشکی با کیفیت:

فروشگاه کالای پزشکی بوعلی، با ارائه محصولات با کیفیت و استاندارد، به شما امکان می‌دهد تا به راحتی از لوازم پزشکی مورد نیاز خود استفاده کنید. این فروشگاه با تأمین محصولاتی از برندهای معتبر و با تضمین کیفیت، به شما اعتماد و اطمینان کامل را در خرید لوازم پزشکی می‌دهد.

ارائه محصولات ارتوپدی:

فروشگاه بوعلی با داشتن مجموعه‌ای گسترده از محصولات ارتوپدی، به شما امکان می‌دهد تا از وسایلی همچون کفش های طبی، عصاها و توالت فرنگی استفاده کنید. این محصولات با رعایت استانداردهای ارتوپدی و با توجه به نیازهای شخصی شما، طراحی و ساخته شده‌اند.

محصولات بیمارستانی و تجهیزات پزشکی:

فروشگاه کالای پزشکی بوعلی، با تأمین محصولات بیمارستانی و تجهیزات پزشکی با کیفیت، به خدمات بهداشتی و درمانی مراکز بهداشتی و درمانی کمک می‌کند. محصولاتی همچون چسب های مفیل (زخم بستر) و سایر لوازم بیمارستانی ارائه شده توسط این فروشگاه، با رعایت استانداردهای بین‌المللی تولید می‌شوند.

خدمات پس از فروش:

فروشگاه کالای پزشکی بوعلی، علاوه بر ارائه محصولات با کیفیت، از خدمات پس از فروش قوی و پشتیبانی فنی حاضر است. تیم حرفه‌ای فروشگاه، با تجربه و آشنایی کامل با محصولات، به شما در هر مرحله‌ای از خرید و استفاده از محصولات یاری دهد و به پاسخگویی به سوالات شما بپردازد.

با مراجعه به فروشگاه کالای پزشکی بوعلی در شهر آستانه اشرفیه، محصولات پزشکی با کیفیت و لوازم ضروری را در اختیار داشته باشید. با اعتماد به فروشگاه بوعلی، از تجربه خریدی راحت و اطمینان‌بخش بهره‌مند شوید.

جهت خرید حضوری از کالای پزشکی بوعلی و یا مشاوره تلفنی میتوانید از آدرس و شماره تماس زیر استفاده نمایید :

  • آدرس: گیلان ،آستانه اشرفیه ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان منتظری ، روبروی آزمایشگاه قائم
  • تلفن : ۰۱۳۴۲۱۳۸۲۴۷
  • موبایل : ۰۹۱۱۷۰۸۰۱۳۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا