اخبار

کاهش زمان حضور نیروهای آتش‌نشانی در حوادث پرشین طب

کاهش زمان حضور نیروهای آتش‌نشانی در حوادث پرشین طب

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از کاهش زمان حضور نیروهای آتش‌نشانی در حوادث و آتش‌سوزی‌ها خبر داد و گفت: این مسئله به صورت جدی در سال‌های گذشته پیگیری شده و به نقطه خوبی رسیده‌ایم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، حسین نظری در آیین افتتاح همزمان پروژه شبیه‌ساز ۲۰ طبقه‌ای آموزشی، عملیاتی و دو ایستگاه سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران که صبح امروز در قالب پنجاه‌و‌هشتمین پویش امید و افتخار برگزار شد، اظهار کرد: احداث این برج آموزشی و همچنین دو ایستگاه آتش‌نشانی در کاهش زمان حضور آتش‌نشانان در محل حادثه و افزایش کیفیت عملیات آنها تاثیر بسزایی را به همراه خواهد داشت.

وی با اشاره به کاهش زمان خدمت‌رسانی از سوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: این موضوع بسیار مهمی است که ظرف سال‌های گذشته در این مجموعه به خوبی پیگیری شده است و خدا را شاکریم که این امر در جهت ارتقاء سطح ایمنی صورت گرفته است و تحقق این مسئله به معنای تحقق امنیت و آرامش بیشتر در جامعه برای شهروندان است.

نظری ادامه داد: امیدواریم در بحث آموزش و پیشگیری در مرکز آموزش آتش‌نشانی تهران شاهد ارتقاء نیروها و تاثیرگذاری برای شهروندان تهرانی باشیم.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: شهرداری در حوزه‌های مختلف روزانه و به صورت مداوم در حال خدمت‌رسانی است خدمت‌رسانی از حوزه نظافت‌،‌ فضای سبز‌، زیباسازی، عرضه محصولات در بازار میادین میوه و تره‌بار، رفع سد معبرها و مزاحمت‌های شغلی و … که تحقق این مهم توسط نیروهای شهرداری صورت می‌پذیرد. بر همین اساس همیشه خود را ملزم می‌دانیم که قدردان زحمات همکارانمان در شهرداری تهران باشیم.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا