اخبار

کدام خیابان‌های تهران شاهد ترافیک سنگین هستند؟ پرشین طب

کدام خیابان‌های تهران شاهد ترافیک سنگین هستند؟ پرشین طب

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از افزایش حجم تردد در معابر اصلی و فرعی تهران خبر داد.

به  گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سرهنگ علی‌اصغر شریفی درباره وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت صبح امروز چهارشنبه  دهم دی ماه ۱۴۰۱ اظهار کرد: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در سطح معابر شهر تهران بخاطر بارش نزولات آسمانی  و لغزنده شدن معابر بودیم.

سرهنگ شریفی ادامه داد‌: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت‌آباد‌، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری‌، شیخ فضل‌الله در مسیر غرب به شرق از جناح  دارای ترافیک هستند.

وی بیان داشت‌: خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از شهیدان و جانبازان از میدان امام رضا (ع)، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

سرهنگ شریفی افزود: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع‌ها و معابر  و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک  حضور دارند و طرح جناغی‌ها به‌منظور  نظم بخشی به بزرگراهها در  حال اجراست.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران گفت‌: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از  پل  صیاد،  مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان  بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

وی افزود: بزرگراه شهید زین‌الدین در مسیر شرق به غرب  از  صیاد، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب  از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم.

سرهنگ شریفی افزود: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ از  ابتدای صبح  در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران به‌منظور روان‌سازی و کنترل ترافیک  حضور دارند و طرح جناغی‌ها به‌منظور  نظم‌بخشی به بزرگراهها در  حال اجراست‌.

وی به رانندگان توصیه کرد حین خرید لاستیک حتما به تاریخ تولید و انقضای آن توجه کنید چرا که این موضوع بسیار اهیمت دارد و مانند این است که شما برای  تهیه مواد غذایی به تاریخ انقضای توجه می‌کنید و به فاسد شدن آن دقت می ‌کنید و این موضوع با سلامت و جان شما ارتباط  مستقیم  دارد‌.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا