اخبار

کشف سرنخ جدید جدید از قتل مرد جوان در جنوب تهران پرشین طب

کشف سرنخ جدید جدید از قتل مرد جوان در جنوب تهران پرشین طب

تیم جنایی به محض ورود به اتاق خواب خانه با جسد مرد حدودا ۵۳ ساله‌ای مواجه شدند که از ناحیه قفسه سینه هدف اصابت یک ضربه چاقو گرفته بود …

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، عقربه‌ها ساعت ۲ بامداد پنجشنبه دهم شهریورماه سال ۱۴۰۱ را نشان می‌داد که فریاد‌های “کمک‌کمک” یک مادر و دختر از  ساختمانی در خیابان قدرت پاکی در نزدیکی سه‌راه آذری سکوت محله را درهم شکست.

خیلی زود همسایه‌ها برای کمک از خانه خود به بیرون  آمدند و در ادامه با وارد شدن به خانه این خانواده، جسد مرد میانسالی که غرق در خون بود را مشاهده و بی‌درنگ موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کردند.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۱۱ هفت‌چنار، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و کارشناسان تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی به همراه بازپرس ویژه قتل راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی به محض ورود به اتاق خواب خانه با جسد مرد حدودا ۵۳ ساله‌ای مواجه شدند که از ناحیه قفسه سینه هدف اصابت یک ضربه چاقو گرفته بود.

تحقیقات ابتدایی تیم جنایی نشان داد، خانه مورد نظر، خانه دوم مقتول بوده و آنجا را به افرادی که از شهرستان ‌برای اقدامات درمانی به تهران آمده اجاره می‌داده و خود به همراه خانواده‌اش در خانه‌ای در غرب تهران زندگی می‌کرده است.

به گزارش تسنیم، تحقیقات در رابطه با شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان احتمالی این جنایت هولناک توسط تیم جنایی ادامه دارد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا