دانستنی های پزشکی

۲ دستاورد بین‌المللی برای دانش‌بنیان‌ها/ توافق‌نامه با هیأت تجاری ارمنستان در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پزشکی علم وپیشرفت

۲ دستاورد بین‌المللی برای دانش‌بنیان‌ها/ توافق‌نامه با هیأت تجاری ارمنستان در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پزشکی علم وپیشرفت

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس و نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری، پاویون شرکت‌های دانش بنیان در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از روز ۲۷ اردیبهشت‌ماه، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شده است.

هماهنگی برای حضور و بازدید مسؤولان کشور و هیأت‌های تجاری داخلی و خارجی و همچنین برگزاری جلسات مذاکرات تجاری با مشتریان بزرگ، بخشی از خدماتی است که در این پاویون‌ از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه می‌‌شود.

بر همین اساس در حاشیه اولین روز از برپایی این نمایشگاه، یک هیأت تجاری و فناوری از کشور ارمنستان توانست با تدارکات پیش‌بینی شده از سوی صندوق نوآوری، با دو شرکت دانش بنیان ایرانی تفاهم‌نامه‌هایی را منعقد کند.

توافق‌نامه اول مربوط به توافق شرکت دانش‍بنیان «نما دیجیتال» با هیأت ارمنستانی برای ری برند و ثبت شرکت در این کشور و در مرحله بعد صادرات محصول به ارمنستان بود. همچنین شرکت دانش بنیان «بسپار» نیز برای تست و آزمون محصول و سپس صادرات محصول به ارمنستان با هیأت تجاری این کشور به توافق رسید. این دو توافق‌نامه از حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برخوردار است.

گفتنی است در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی که از روز ۲۷ اردیبهشت با حمایت صندوق نوآوری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شده و تا روز ۳۰ اردیبهشت ادامه دارد، ۱۵ شرکت دانش‌بنیان به ارائه محصولات و توانمندی‌های خود پرداخته‌اند.

پایان پیام/


لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا