اخبار

۳۰۰۰۰ تن آسفالت صرف مناسب‌سازی خیابان‌های منطقه ۱۴ شد پرشین طب

۳۰۰۰۰ تن آسفالت صرف مناسب‌سازی خیابان‌های منطقه ۱۴ شد پرشین طب

۳۰۰۰۰ تن آسفالت صرف مناسب‌سازی خیابان‌های منطقه ۱۴ شد پرشین طب

شهردار منطقه ۱۴ از مناسب‌سازی کوچه‌ها و محورهای عبوری این منطقه تا پیش از شروع سال تحصیلی جدید با صرف حدود ۳۰ تن آسفالت خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، امیر یزدی با بیان اینکه برای رضایت شهروندان و فراهم کردن شرایط مناسب تردد در مسیر خیابان‌ها و کوچه‌ها، عملیات مناسب‌سازی با انجام گشت‌های مستمر و با اولویت پیام‌های مردمی در کوتاه ترین زمان انجام می‌شود، اظهار کرد: در این راستا از ابتدای سال تاکنون بالغ بر ۳۰ هزار تن آسفالت برای مناسب‌سازی معابر و کوچه‌ها صرف شده است.

شهردار منطقه ۱۴ با اشاره به عملیات روکش آسفالت و کانیوگذاری در محورهای ابوذر، کوثر، پور عبدی، بوبرکی و … گفت: علاوه بر آسفالت‌ریزی به روش مکانیزه، در ۲۱ محله منطقه و در طرح توسعه محله‌ای نسبت به لکه‌گیری، جدول‌بندی، نهر و روکش دستی آسفالت از جمله در خیابان اکبر آبادی، شهمیرزادی، مخبر جنوبی و … اقدامات مناسب‌سازی انجام شده و رو به پایان است.

یزدی همچنین از عملیات مناسب‌سازی معابر منتهی به مدارس منطقه برای حضور دانش‌آموزان در سال تحصیلی جدید خبر داد.

وی یادآور شد: در این راستا و برای بهبود کیفیت زندگی در محله‌های منتهی به مدارس از بهسازی کوچه های کم عرض گرفته تا نگه‌داری و لکه‌گیری، اجرای کانیو کتابی، جمع‌آوری آبهای سطحی، بازسازی و مرمت انهار تا روکش آسفالت و در کل اجرای طرح‌های توسعه محله ای برای تسهیل و ایمنی تردد شهروندان به‌ویژه دانش‌آموزان در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌شود.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا