اخبار

۴۳۰۰ میلیارد تومان از مطالبات مراکز غیردولتی و خصوصی طرف قرارداد تأمین‌ اجتماعی تسویه شد پرشین طب

۴۳۰۰ میلیارد تومان از مطالبات مراکز غیردولتی و خصوصی طرف قرارداد تأمین‌ اجتماعی تسویه شد پرشین طب

مدیرعامل سازمان تأمین‌ اجتماعی از پرداخت ۵۲۰۰ میلیارد تومان از مطالبات مراکز دولتی و دانشگاهی طرف قرارداد این سازمان در ماه گذشته و پرداخت ۴۳۰۰ میلیارد تومان از مطالبات مراکز غیردولتی و خصوصی طرف قرارداد این سازمان در روزهای اخیر خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، میرهاشم موسوی با قدردانی از همراهی و همکاری مراکز طرف قرارداد این سازمان و با اشاره به تلاش این سازمان برای به‌روزرسانی پرداخت مطالبات مراکز طرف قرارداد، اظهار کرد: یکی از اولویت‌های جدی سازمان تأمین‌ اجتماعی در بخش درمان بیمه‌شدگان و بازنشستگان تحت پوشش، به‌روزرسانی پرداخت مطالبات مراکز طرف قرارداد در بخش درمان غیرمستقیم است و در هفته‌های اخیر موفق شدیم با تامین منابع، بخش اعظمی از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد را که با توجه به محدودیت منابع نقدی پرداخت نشده بود، پرداخت کنیم.

وی افزود: در ماه گذشته پرداخت حدود ۵۲۰۰ میلیارد تومان از مطالبات مراکز دولتی و دانشگاهی را در دستور کار قرار دادیم که از طریق اوراق گام این اتفاق خوب رقم خورد و امیدواریم بخش اعظم مشکلات مراکز طرف قرارداد را حل کرده باشد و ان‌شاءالله پرداخت‌های بعدی را هم به‌زودی خواهیم داشت.

مدیرعامل سازمان تأمین‌ اجتماعی گفت: در چند روز گذشته نیز در بخش طرف قرارداد غیردولتی و مراکز خصوصی، بیماری‌های خاص مثل دیالیز و نیز دارو و پرداخت‌ مبالغ نسخ الکترونیک و غیرالکترونیک، موفق شدیم حدود ۴۳۰۰ میلیارد تومان از مطالبات مراکز طرف قرارداد غیردولتی و بخش خصوصی را پرداخت کنیم که این تسویه قابل‌توجهی بود و ان‌شاء‌الله آثار آن را بر ارائه خدمات بهتر به بیمه‌شدگان عزیز شاهد خواهیم بود.

موسوی افزود: تلاش می‌کنیم ان‌شاءالله پرداختی‌های بعدی را نیز با تأمین منابع انجام دهیم و امیدواریم پرداخت مطالبات را به نقطه سربه‌سر برسانیم. البته با پرداخت‌های اخیر و پرداخت‌های ماه گذشته، بخش اعظم مطالبات تسویه شده و امیدواریم با مساعدت سازمان برنامه و بودجه در مورد پرداخت تعهدات مربوط به طرح دارویار، به نقطه سربه‌سر برسیم و تسویه کامل را در آینده نزدیک انجام دهیم.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا